Dejte nám své +

Vyklízení bytů Praha

Procházíte všemožné internetové stránky vyklízecích a stěhovacích firem? Specificky hledáte vyklízecí firmu, která by vyklidila byt v Praze nebo blízkém okolí, Středočeském kraji? V takovém případě můžete využít AK VYKLÍZENÍ, vyklízecí firmu pana Milana Veselého a jeho osobního přístupu ke každé zakázce.

Milan Veselý se zaměřuje na VYKLÍZENÍ. Mezi další oblasti jeho firmy patří stěhování a odvoz všelijakého odpadu, stavební suti, starých spotřebičů atp.

Vyklízení bytů

K vyklízení bytů obvykle patří i vyklízení prostor, které s bytem nějak souvisí, jako jsou sklepy, půdy, balkony atp. Odkad ceny od AK VYKLÍZENÍ získáte ZDARMA. Zavolejte na 773 047 324 nebo pošlete email vyklizeni.vesely@gmail.com. Pokud Vám stačí odpověď do 24h, využijte email. Pro urgentní vyřízení je lepší volat.

V případě potřeby je možné i převzít vyklízení po jiné firmě, které z jakýchkoli důvodů vyklízení nedokončila. Vyklízení může být v jakékoli fázi. Vyklízíme všemožný nábytek, stoly, židle, spotřebiče, různé harampádí, koberce atd. tel: 773 047 324 email: vyklizeni.vesely@gmail.com